fbpx

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

Web tasarım çalışmalarında her zaman global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturur. Hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmaları gerçekleştirir.
  • Modern web arayüz tasarımları yapan Vendo Reklam Ajansı'nın çalışmaları aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı yüksektir.
  • Sadece web sitenizi tasarlamakla kalmaz, mesajınızı en etkili şekilde iletebilmeniz için tasarımınızı geliştirir, mesajlar ve görseller konusunda da size destek olur.
Güncellik
Hazırladığımız sitenin güncel platformlarda uygun şekilde tasarlar her cihazdan kolaylıkla erişimi sağlarız. Tasarım ve biçimleri göz yormayacak şekilde tasarlayarak kullanıcı açısından kurumsal bir imaj oluştururuz.
Marka Bilincini Oluşturur
Web sayfa tasarımı, işletmeyi dijital dünyaya hazırladığı gibi tüketici veya müşterilerle de ilk buluşturacak noktalardandır. Dolayısıyla böylesine geniş ve kalabalık bir kitleye hitap eder.
Uygunluk ve Güvenirlik
Web sitesinin internet için uygun olup olmadığı baştan belirlenmelidir. Alan adı çok uzun seçilmemeli ve akılda kalıcı olmalıdır. Site ziyaretçide bir güven hissi oluşturarak, mümkün olduğunca imlâ hataları yapılmaz. Ve özgün içerik kullanarak, kullanıcı gözünde saygınlığı sağlarız.
İşlevsel ve Kullanılabilirlik
Sayfanın açılma hızını ise etkilemeyecek şekilde konumlandırır, aynı zamanda da içerikler ile uyum sağlarız. Yazı font seçimleri de içeriklerin okunaklı bir şekilde görülmesini sağlar. İçerikler de internet sitesinin vermek istediği mesajları sunarak kolayca fark edilebilirsiniz.
120
Logo Tasarımı
65
Sosyal Medya Yönetimi
95
Başarılı Site Tasarımı
13
Kaliteli SEO Hizmeti

Our Case Studies

See all projects
48 - Marka Bilinirliği
23 - Potansiyel Müşteri
17 - Daha Hızlı Satış
17 - Hedef Kitle
Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu profesyonel web tasarımları sayesinde, markanızı en etkili şekilde tanıtma imkanı bulursunuz. Web sitenizin içerisinde yer alan görseller özenle hazırlanır ve hedef kitleyi sitenize çekecek şekilde oluşturulur. Uzun yıllardan beri web tasarımı alanında hizmet vermekte olan firmamız, pek çok başarılı projeye imza atmış ve ihtiyaç duyulan web tasarımları ile, kullanıcılarını buluşturmayı başarmıştır.
  • Ulaşılamayan kitlelere erişmeyi sağlayarak kişi ve kurumların varlığından müşterilerin haberdar olmasını sağlar.
  • Coğrafi farklılıkları ortadan kaldırmayı sağlar.
  • Daha şeffaf bir duruş göstererek müşteri gözünde hem ulaşılabilir hem de güven verici firma izlenimi sağlamak mümkün olur.
  • Web tasarımları sayesinde, dünyanın her yerindeki kullanıcılara, kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için uğraşmanıza gerek kalmaz. Haftanın 7 günü ve 24 saati, kullanıcılarınızla buluşabilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne dedi

Web sitemizi kendilerine yaptırdık sağ olsunlar çok yardımcı oldular. En ufak ayrıntıya kadar ilgilendiler. bize sitemizin daha anlaşılabilir ulaşılabilir ve ilgi çekici olması için tavsiyelerde bulundular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tereddütsüz tavsiye ediyorum
Burak Yahya
Burak Yahya
Sektörün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri. Müşteriye özgü tasarımlar üreten ve esnek kaliteli yazılım alt yapısı sunan bir ajans. Özellikle iş teslimi sonrasındaki ilgi, destek ve alakalarının sektörde rakipsiz olduğunu düşünüyorum.
Emine Yalçın
Emine Yalçın
Bize göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve kaliteli hizmetler için teşekkür ederiz. Web tasarım konusunda çok deneyimli bir firma sizinle çalışmak çok güzeldi. İşini seven, önemseyen firmalara tavsiye ediyorum.
Gürkan Temiz
Gürkan Temiz
İnternet sitesi kurulumu için bir araya geldiğimiz günden beri, iş disiplini, zaman yönetimi, işe aidiyet olarak takdir ettiğimiz bir anlayış ile çalışmaya devam etmekteyiz.
Sevgi Kaya
Sevgi Kaya