fbpx

Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Performans odaklı ve alanında uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakipleriyle fark yaratmasını ve bu doğrultuda daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil bir ajanstır.

Tamamen kişiye ve markaya özel gerçekleştirdiği sektör analizi ile yaratıcı çözümler üreten Vendo Reklam Ajansı müşterilerinin ihtiyaçlarını saptayarak bu doğrultuda çalışmalarıyla fark yaratmaktadır. Markaların çevrimiçi varlığını arttırmak ve hedef kitleleriyle doğru teması verilerin gücünü kullanarak pazarlama iletişimi hak ettiği şekilde müşterilerimiz için kusursuzca icra etmeye çalışıyoruz.

Eğer hala bir stratejiniz yoksa, var ama emin değilseniz, işin uzmanlarından danışmanlık almak aynı zamanda analizinden, web tasarımına, reklamdan, SEO optimizasyona ve sosyal medya danışmanlığına kadar bütünleşik hizmet almak isterseniz sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarız.Gelin sizin için dijital başarının formülünü beraber oluşturalım.

 1. Nov, 2016
  Dijital Başarının Formülü

  Bugün, şirketlerin dijital gündeminin belirlenmesi ve dönüşümü sağlayacak teknoloji ile ilgili kararların alınması üst düzey yöneticilere bağlı. Daha hızlı ve verimli hareket etmek için şirketler odaklarını değiştirmeli ve iş alanlarını mobil, bulut, sosyal, veri ve analiz gibi trendlerin etrafında inşa etmeli. İnsanoğlu tasarımı aynı hataları tekrar etmek üzerine kurgulanmıştır. Bu kapsamda stratejilerinizi ne kadar dijitale taşır ve buradan takibini yaparsanız başarı oranının da o derece yükselir.

 2. Aug, 2017
  Dijital Başarının Formülü

  Yeni sistem, Modüler yapılı dijital fabrikalarda, fiziksel işlemleri siber-fiziksel sistemler ile izleyerek, nesnelerin birbirleriyle ve insanlarla iletişime geçmesi üzerine inşa ediliyor.  interneti, robot ve otomasyon teknolojilerini kullanarak “akıllı fabrikalar” kurmaktan ve bu fabrikalarda akıllı ürünler üretmekten vazgeçmeyin.

 3. Oct, 2018
  Dijital Başarının Formülü

  Değişimin hızına ayak uydurmak isteyen şirketler, hız, inovasyon ve sonuç üretmeye odaklı bir kültürü teşvik etmeliler. Özellikle şirketlerdeki yeni nesil çalışanlardan genç ekipler oluşturularak onlardan iş modellerini ve süreçlerini teknoloji ile yeniden planlamaları için özgür bırakabilirsiniz. Markanızı iyi bir şekilde yansıtmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra internet siteniz dükkanınızın vitrini olduğu için, bu ilk izlenimi verebilmesi için iyi bir tasarıma da sahip olması gerekecektir.

 4. Nov, 2019
  Dijital Başarının Formülü

  Başarılı bir dijital pazarlamanın yolu güncel olmaktan geçiyor. Sürekli güncel gelişmeleri takip etmelisiniz. Rekabet içerisinde olduğunuz sektörün yeniliklerinden ilk sizin haberiniz olsun. Bu sizi her zaman bir adım öne geçirecek. Ancak yenilikleri bilmek yeterli değil. Bu yenilikleri işlerinize de yansıtabilmelisiniz. Çevrenizi güncel olaylardan haberdar ettiğinizde insanların da dikkatini çekmiş olacaksınız. Bu konuda SEO hizmeti ile yenilikleri müşterilere kolayca yansıtabileceksiniz.

 5. May, 2020
  Dijital Başarının Formülü

  Dijital alanda başarılı bir pazarlama stratejisi için başka insanlara ihtiyacınız var. Eğer ürünlerinizi insanlar görmez ise sizler de satış gerçekleştiremezsiniz. Bu yüzden dijital pazarlama kanallarınızı takip eden insan sayısı ne kadar çok olursa o kadar fazla kişiye ulaşabilirsiniz. İnsanların sizi ziyaret edebilmesi için arama motorlarını kullanmanız gerekiyor. Google, Bing, yandex üzerinden ziyaretçi sayınızı çoğaltabilirsiniz. İnsanların sizleri bu arama motoru aracılığı ile rahatça bulabilmesi için de seo çalışmalarına önem vermeniz gerekir.

 6. May, 2021
  Dijital Başarının Formülü

  Dijtal pazarlama basitçe; e-posta bültenleri, tıklama başına ödeme reklamcılığı, sosyal medya pazarlaması gibi dijital kanalları kullanarak şirketinizi tanıtmaya yönelik çalışmaları kapsar. Amaç insanların ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi satın alması olduğundan; şirketinizin güvenilir ve profesyonel olarak algılanmasına yol açacak doğru stratejilere sahip olmanız oldukça önemlidir.

 7. Feb, 2022
Kaliteli Destek
Öncelikli adımımız, marka ihtiyacını doğru belirlemektir. İhtiyaçlar doğrultusunda uygun stratejiler geliştirir, konumlandırmayı oluşturur ve markalara özel yol haritası çıkartırız. Marka değerini sağlamlaştıran sonuç odaklı fikirler geliştiririz. Trendler ve kullanarak markayı hedef kitlesi ile buluştururuz.
Müthiş Takım
tüm işlerde kendi profesyonel ekibimizle ilerleyerek müşterimize hız kazandırıp fark yaratıyoruz. kurumsal kimliğinizi ve şirketinizi en iyi şekilde yansıtacak yapı hakkında araştırmalarımızı yapıyor, beğeninize sunuyor ve kararı size bırakıyoruz. Beğendiğiniz konsepti tamamen isteğinize göre tasarlıyoruz.
Hızlı Performans
Gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sizlere kaliteli ve hızlı performans sunuyoruz. Görsel tasarım olarak size sınırsız bir yaratıcılık sağlıyoruz. Bize sadece ihtiyacınızı anlatın ve arkanıza yaslanın. Sizin için benzersiz görseller hazırlayacağımıza emin olun.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak

Miyonumuz

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmaktır.