fbpx

Logo ve Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı İçin Doğru Adres

Her geçen gün artan ve ekonomimizin oldukça güçlü bir aktörü olan kobilerin kurumsallaşmaları yolunda çözümler üretmek üzere yetenekli, deneyimli tasarımcılarla ile şirketleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform. Tasarımcılar şirketlerin ihtiyaçlarına uygun onlarca farklı kurumsal kimlik tasarımı çalışması hazırlayarak kobinin beğenisine sunar.

Sizler için tasarlayacağımız logo ve vereceğimiz tasarım hizmeti sayesinde pek çok marka arasından sıyrılarak dikkatleri üzerinize toplayacak ve çok kolay bir şekilde kendi müşteri kitlenize ulaşabileceksiniz.

Her şirket ya da işletme tarafından önemsenen ve giderek yaygın bir hale gelen tanıtım çalışmaları olarak karşımıza çıkar. Her firma kurumsal kimlik ile kendini bulunduğu sektörde daha iyi bir konuma getirebilir ve bunun yanında müşterilerinin gözünde marka değerini artırabilir. Ayrıca görsel iletişim araçları olarak karşımıza çıkan kurumsal kimlik, bir markanın ya da firmanın bulunduğu sektör içerisinde öne çıkmasını da sağlar

Müşteri Yorumlar

Hayal gücü ve yaratıcılığın bir arada olduğu, samimi ve içten ilgilenerek Ortaya çok zevkli ve harika bir iş çıkarılmasına neden oldu memnuniyet verici bir iş ortaklığının yanı sıra, çok iyi bir dost edindik.
Zehra Ateş
Zehra Ateş
Çalışanlarından şirket sahibine kadar her bir bireyin, tasarım sürecinde ve akabinde, tüm anlardaki iş ciddiyeti ve bu yoğunlukta güler yüzlü hizmetleri takdire şayan. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim..
Fatih Belen
Firmanıza yeni bir kurumsal kimlik kazandırıp, yepyeni bir yüze sahip olabilirsiniz. Tüm süreçte mükemmel bir hizmet aldım. Her şey için teşekkür ederim.
Melike Kumsar
Melike Kumsar

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmeniz İçin Profesyonel Hizmet

Çalışmalar yeni bir logo ile yapılabileceği gibi, mevcut logonuzda iyileştirmeler yapılarak, geliştirilerek dökümanlarınıza uyarlayabiliriz.
Logo Tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımlarında oldukça önemli bir konuma yer alan logo çalışması, hem marka hem de markanın tanıtımdaki en etkili araçlarından biri olarak karşımıza çıkar. Eğer yüksek bir hizmet kalitesi isteniyorsa öncelikle logo tasarımının da kaliteli olması gerekir.
Kurumsal Kimlik / İmaj
Kurumsal kimlik çalışması sırasında oluşturulan tasarımlar, logolar, renkler, ölçüler ve bunların kullanım yönergeleri bir rapor halinde ve size teslim edilir. Daha sonra yapacağınız baskı ve tasarım çalışmaları bu rapordaki özelliklere göre tasarlanır.