fbpx

SEO Hizmeti

Doğru bir arama motoru optimizasyonu ile siz de web sitenizin çok daha görünür olmasını ve ziyaretçilerinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Bir ürün veya hizmeti pazarlamak, daha çok insana ulaşmak istiyorsanız, SEO tercih edilmesi gereken bir hizmettir. Doğru bir arama motoru optimizasyonu çalışması ile satışını yaptığınız ürün veya hizmetleri potansiyel müşterilere daha hızlı ve doğru bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca, pazarlama dışı bir web siteniz olsa bile, şirketin görünürlüğünü ve marka değerini artırmak veya web sitesi ziyaret oranını artırmak için profesyonel arama motoru optimizasyonu danışmanlık hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

 

95
%
Organik Trafik
92
%
Marka Bilinirliği
88
%
Büyük Bütçe
96
%
Uzun Vadeli Kazanç
SEO hizmetinin amacı, alakalı anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak ve bu kelimelerin arama trafiğinde en çok ziyaretçiyi çekmektir.

İnternette bilgi ve ürün aramak için kullanılan arama motoru, bu fonksiyonlara sahip web platformunun en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynağıdır. Müşterilerin arama sonuçlarının ilk sayfasında en çok siteyi ziyaret etmesi, bu departmanın zamanla oluşmasına ve büyümesine yol açmıştır.

Doğru optimizasyon sadece iyi bir sıralama değil daha sağlıklı bir kullanıcı deneyimi anlamına da gelir. Yerel aramalardaki optimizasyonlar doğrudan ziyaret ve satışa neden olur.

Google web sitelerini sıralarken her geçen gün kullanıcılara daha iyi sonuçlar sunmak için teknolojisini geliştirir. Bu güncellemeleri takip etmek ve uygun aksiyonları almak Metafor olarak başlıca görevlerimiz arasında yer alır.

Google’a göre mobil cihazda arama yapan tüketicilerin %50’si aynı gün bir mağazayı ziyaret ediyor ve bunların %18’i satışa dönüşüyor. Arama sonuçlarında yüksek sıralamalarda olmanız kullanıcılara sektörünüzde kilit bir oyuncu olduğunuzun sinyalini verir.

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetimiz

ORGANİK ARAMA
Kullanıcıların herhangi bir terimi ya da daha teknik bir deyişle herhangi bir anahtar kelimeyi arama motorlarına yazarak yaptığı aramadır.
ON-PAGE SEO
Web sitenizdeki sayfaların her birinin tek tek en ince detayına kadar optimize edilmesi ve arama motoru uyumlu içeriklerle donatılmasıdır.
OFF PAGE SEO
Web sitenizin dış kaynaklardan aldığı her türlü tavsiye ve referans bağlantıları ile tanıtımlarını kapsar.

Website Analizi

Sitelerde bulunan hataların ön plana çıkarılması ve sitelerin arama motorlarındaki durumlarının ne olduğunu öğrenmek için yapılan çalışmaya denir. Analiz, site içindeki sorunları ve bilgileri toplu olarak görmeye olanak sağlayan işlemdir. Sitenin arama motorlarındaki durumunu fark etmeye olanak sağlar. Google gibi arama motorlarında ön plana çıkmak için site analizine profesyonel yaklaşmak gerekir.

SayfanNe Kadar İyi Optimize Edildiğini Öğren

İşinizi internete taşıyıp tutku ile büyütmeye yardımcı olalım.

Profesyonel SEO uzmanı ekibimiz ve başarılı iş ortaklarımız ile sizleri arama motorlarında kalıcı hale getirelim.

Mesajınız Başarıyla Gönderildi!